Téměř vše o hrách


made by
Načítaní

Zasady multaku :o)

Obrazek
Zásady správného hráče

1. NIKDY nekempuj se samopalem! Když už kempuješ se samopalem, tak to musí býti něco hbitého, jako třeba Thompson. Dejte tam zaměřováni, a miřte nějakou chvíli, pokud totiž nepřítel neni blbej, pozná prostředí kde jste z KillCam a najde si vás lehce. Když budete mířit, tak vás jen tak lehce nenajde.
2. NIKDY se nevystrkuj z oken pro lepší rozhled! Pokud se nepřítel ukáže a ty budeš zrovna vyskočenej na okně, máš to spočítaný. Někdy si ho nestačíš ani všimnout, a on tě vidí výborně.
3. VŽDY, pokud hrajete TeamDeathmatch, rozdělte si úkoly, jako třeba přes Team Chat nebo přes Team Speak. Rozdělení úloh po sobě NIKDY nekřičte přes celou hernu nebo učebnu, pak si třeba Týmového snipera lehce najdou, a budou vědět, že tamten má sniperku a tamten zase Samopal. Pomáhá také zmatení soupeře, když někdo je jednou sniper a jednou je to zase krycí nástroj :-).
4. VŽDY, když už kempíte, se kolem sebe rozhlídněte, a trochu se maskujte. Při kempení riskujete, že vás někdo zezadu napadne!
5. VŽDY, když váš team Sniper potřebuje přesun (našli ho atd.), KRYJTE HO!!! Sniper, pokud je zkušený, znamená cenné bodíky do teamu.
6. VŽDY, no, nebylo toho trochu moc? :-)))