Téměř vše o hrách


made by
Načítaní

2. cast

Guild Wars Nightfall

Guild Wars Nightfall Download .torrent

Popis :

Již druhý datadisk k online světu Guild Wars, který poodkrývá další část epického příběhu ve zbrusu novém světě, který můžete objevovat buď sami, nebo nejlépe ve společnosti dalších hráčů. Nechybí ani gildy, souboje v arénách, celá řada misí i questů a hlavně možnost vypracovat si postavu zcela podle svých představ. Hlavní novinkou datadisku jsou dvě nové profese – Dervish a Peragon.

Dervish je svatý bojovník svírající kosu, který dokáže jedním úderem zasáhnout několik nepřátel naráz Vzhledem k tomu, že jde o kombinaci bojovníka a mnicha, dokáže nepozorovaně vyvolávat kouzla i uprostřed lítého boje, aby pak všechny nepřátele okolo překvapil svým devastujícím útokem. Dervish v bitvě nepoužívá žádné zvláštní brnění. Je oděn do prostého obleku a ochranu v bitvě mu poskytují kouzla. Skrze ně si může zajistit dočasnou nezranitelnost, dokáže odvracet útoky nepřátel, nebo proti nim využívat jejich elementálních útoků.

Paragon je vynikající velitel, který používá štít a kopí a dokáže skrze výkřiky i zaříkání poskytnout sám sobě i svým spolubojovníkům různé ochrany, nebo boosty. Používá brnění složené z celé řady částí vyrobených z různých materiálů včetně železa, kůže, slonoviny a perel. Zároveň je strážným andělem Elonianů, tudíž má na svém brnění andělský motiv, povětšinou bílá křídla. Paragon je zmocněnec boha na zemi, který ve svém životě zažije okamžik, kdy měl zemřít, ale nezemřel.

Minimální konfigurace :

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.00GB volno na disku, DVDROM, ATI Radeon 8500, GeForce 3 nebo 4 MX, DirectX 8.0, připojení k internetu

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 

Vanguard: Saga of Heroes

Vanguard: Saga of Heroes Download .torrent

Popis :
Rozlehlý a do detailu propracovaný herní svět plný magie, draků a rytířů, kde není nouze o dávno ztracené poklady nesmírné hodnoty, po nichž touží nejeden smrtelník. Vangurad je místo, kde můžete následovat spoustu zcela různých životních cest v roli jedné z několika odlišných ras. Můžete se například stát dobrodruhy, řemeslníky, zloději, umělci, mágy, atp.

Ve hře lze také vlastnit budovy i dopravní prostředky a ovlivňovat tak chod světa, nebo alespoň své říše. Vanguard je svět, který řídíte a formujete sami a tvůrci vám v tom pouze napomáhají. Nedílnou součástí hry jsou kromě přírodních otevřených prostranství také dungeony ukrývající mnohá nebezpečí, strašlivé příšery a nepochybujte, že i nějaký ten poklad.

Vše je zpracováno za použití moderní technologie, která dokáže vytvořit herní svět bohatý na detaily, který si přitom zachovává svůj vlastní styl a atmosféru. A o to jde tvůrcům především, nabídnou hráčům originální fantasy svět plný nových prvků, zábavných questů a možností co největší realizace každého hráče dle jeho přání.

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 2400MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 20.00GB volno na disku,
Připojení k internetu, platební nebo kreditní karta pro placení poplatků.

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12
ScreenShot 13 ScreenShot 14 ScreenShot 15 ScreenShot 16
ScreenShot 17 ScreenShot 18 ScreenShot 19 ScreenShot 20

World of Warcraft

World of Warcraft Download .torrent

Popis :

4 roky uběhly od bitev, které jste zažili ve hře Warcraft III: Reign of Chaos a v zemi Azeroth se schyluje k další pohromě.
World of Warcraft je online RPG hra zasazená do prostředí her Warcraft. Hráči převezmou role hrdinů Warcraftu a budou prozkoumávat, probíjet se a plnit úkoly po celém světě Warcraftu. Ve hře se potkají tisícovky hráčů z celého světa, kteří spolu mohou spolupracovat a nebo válčit.

Hlavní rysy :

- Zažijte dobrodružství s tisícovkami dalších hráčů najednou
- Prozkoumejte a budujte fantasy svět s nekonečnými lesy, pouštěmi, horami a dalšími exotickými místy.
- Přidejte se k Alianci a vyberte si jednu z 8mi postav za které můžete hrát.
- Vyberte si jednu z 9 tříd: paladinů, druidů, válečníků, mágů a dalších.
- Nespočet známých i neznámých postav ze světa Warcraftu.
- Nové úkoly každý měsíc.
- Cesta přes celý svět plná dungeonů různých stylů a velikostí.
- 6 obrovských měst, každé pod správou jedné z ras.
- Vycvičte své schopnosti ve výrobě předmětů, nebo je vyměňujte s ostatními hráči.
- Jedná se o evropskou verzi hry.
- Hru je možné hrát pouze přes internet, je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo herními kupóny.

Minimální konfigurace :

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 4.00GB volno na disku, 4x CDROM, internetové připojení.

Platba měsíčních poplatků

Poplatky je možné platit buď zakoupením 60ti denního hracího kupónu a nebo kreditní kartou:
Poplatky: 13 euro/měsíčně
při platbě na 3 měsíce dopředu 12 euro/měsíčně
při platbě na 6 měsíců dopředu 11 euro/měsíčně

Minimální konfigurace pro Macintosh :

OS X 10.3.5 nebo novější, 933MHz G4/G5 procesor, 512MB RAM, grafická karta s 32MB VRAM, 4GB volno na disku

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

City Life

City Life Download .torrent

Popis :
City Life je budovatelsko-ekonomická simulace, která hráči nabízí možnost budovat svoji vlastní metropoli na fiktivních i skutečných pozemcích. V zásadě se jedná o zcela tradiční hru ala SimCity, v níž hráč postupně buduje město, láká do něj nové obyvatele, vytváří jim pracovní příležitosti, buduje místa určená pro zábavu i vzdělání, stará se o jejich bezpečí, kontroluje dopravní situaci, zkrátka snaží se o to, aby město tak nějak fungovalo rostlo.

Do jisté míry originálním a zcela určitě hlavním poznávacím znakem City Life jsou však vztahy mezi jednotlivými třídami obyvatel, který je celkem 6. Jde o to udržovat mezi jednotlivými skupinami obyvatel rovnováhu a snažit se příliš nemíchat ty, které se nesnášejí. Určitě není moudré vymezit pozemky pro nejchudší vrstvu ve čtvrti, kterou obývají bohatí a slavní.

City Life obsahuje jak hlavní kampaň složenou z úkolových misí, kde hráč musí pro postup plnit daná kriteria, ale také sand-box mód. V něm si zase hráč může stavět a experimentovat prakticky donekonečna. Pokud jej to ovšem bude bavit. Hra je postavena na interně vyvinutém 3D enginu, který umožňuje volně zoomovat až na chodník, nebo sledovat město z oblak. Samozřejmostí je 360 stupňová rotace kamery, která se hodí hlavně při snaze a zachycení některého z pěkných momentů, jako je například východ slunce se siluetami mrakodrapů v popředí. Tyto momentky si pak hráč může uložit a vytisknout jako pohlednice.

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 1500MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2.00GB volno na disku, DVDROM, grafická karta s čipsety nVidia GeForce 4Ti a vyšším a nebo Ati Radeon 8000 a vyšší

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 

18 Wheels of Steel: Convoy

18 Wheels of Steel: Convoy Download .torrent

Popis :
Další díl v řadě kamionových simulací s titulkem "18 Wheels of Steel", jež vám nabízí možnost stát se řidičem široké nabídky krásných trucků. Můžete přitom jezdit pro různé společnosti, nebo se stát sám sobě šéfem a rozjet vlastní dopravní společnost.

Hlavní rysy :

- Přes 40 různých měst.
- Nekonečné míle dálnic a silnic v detailně zpracované krajině.
- Více jak 30 kamionů.
- Širší nabídka možných nákladů než u předchozích dílů v sérii "18 Wheels of Steel".
- Nové audiovizuální efekty.
- Možnost jezdit v dlouhých konvojích a další příjemné prvky.

Minimální konfigurace :
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1200MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.50GB volno na disku, 4x CDROM

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

CSI: Crime Scene Investigation

CSI: Crime Scene Investigation Download .torrent

Popis :
Hra na motivy známého detektivního seriálu CBS. Hráč se vžije do role vyšetřovatele CSI v Las Vegas. Stějně jako v seriálu, vedete skutečné vyšetřování, při kterém vám budou nápomocni členové vašeho týmu. Sledujete indicie a pomalu se přibližujete rozuzlení celého případu.

Hlavní rysy :

- Filmové zpracování.
- Věrně ztvárněné postavy ze seriálu (William L. Petersen, Jorja Fox, atd.).
- Hudba, zvuky, vše v odpovídající kvalitě na seriálové úrovni.

Minimální konfigurace :
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 300MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0.50GB volno na disku, 4x CDROM

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

Toca Race Driver 3

Toca Race Driver 3 Download .torrent

Popis :

TOCA Race Driver 3 je nejnovějším pokračováním série závodních her od společnosti Codemasters. Ke všem závodním disciplínám obsažených ve druhém díle přidává Race Driver 3 mnoho dalších a tak zde téměř určitě najdete ten typ závodů, který vám sedí. Najdete tu šampionát vozů GT, DTM, V8, dragstery, rally, motokáry a mnoho dalších.

Závodit můžete na tratích z celého světa, pokud se chcete vrhnout do akce po hlavě, zkuste si příběhové "světové turné", nebo se pokuste o profesionální kariéru v jedné vybrané soutěži a dosáhněte v ní metu nejvyšší.

Hlavní rysy :

- přes 30 závodních disciplín

Minimální konfigurace :

Windows XP, procesor 1400MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyšší nebo nVidia GeForce 3 a vyšší (nVidia 4MX není podporována)

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

Company of Heroes

Company of Heroes Download .torrent

Popis :

Hra je postavená na Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa. Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy.

Hlavní rysy :

- Prostředí druhé světové války.
- Dosud nevídané filmové zpracování.
- Multiplayer až pro 8 hráčů.
- Umělá inteligence na vysoké úrovni.
- Kompletně zdemolovatelné prostředí.

Minimální konfigurace :¨

Windows XP, procesor 2000MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6.50GB volno na disku, DVDROM

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8

Commandos Strike Force

Commandos Strike Force CZ Download .torrent

Popis :
Ačkoliv začínali Commandos jako strategie, s každým dílem přicházelo o něco více akce a teď tu máme akční FPS Commandos: Strike Force.

Hráč bude stejně jako v minulých Commandos ovládat skupinku profesionálů, kde každý člen bude mít své zvláštní schopnosti a tím pádem i svou roli v týmu. Jedním z nich je příslušník "Zelených baretů" se svými bojovými zkušenostmi a schopností používat těžší zbraně, dalším je "odstřelovač" a samozřejmě nechybí "špión", který je neocenitelný kdykoliv je potřeba nenápadnost.

Tato jednotka bude ve válkou zmítané Evropě plnit řadu tajných operací za nepřátelskými liniemi. Zničení Německé lodě, přepad nacistických vojáků, osvobození francouzských partyzánů či únos nepřátelského generála, to je jen krátký výčet misí, které se budou odehrávat např. v Rusku, Francii nebo Norsku a budou navzájem propojeny dějovou linkou.

Hlavní rysy :

- Autentické dobové zbraně a vozidla.
- Na výběr tři různé postavy z přepadového oddílu - zelený baret, špion, odstřelovač.
- Tři různá prostředí ve 3 kampaních - Francie, Norsko a Rusko
- Taktické používání zbraní - nůž pro tiché zneškodnění protivníka nebo časovaná bomba pro odvedení pozornosti.
- Multiplayer módy online až pro 16 hráčů

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 1800MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.46GB volno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 4Ti a vyšší a nebo Ati Radeon 9000 a vyšší

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

Caesar IV

Caesar IV Download .torrent

Popis :
První díl v sérii, který oplývá 3D grafickým enginem a zároveň přináší do hry také několik nových prvků i se skutečně žijícím a inteligentním obyvatelstvem.

Hra vás postaví do role ctižádostivého provinciálního vladaře zodpovídajícího se samotnému Césarovi. Ulici po ulici, dům po domu budete klást, až vybudujete město plné spokojených, zdravých a ničím neohrožených obyvatel. Samozřejmě vaše ambice nezůstanou pouze u nadvlády nad městem. Budete také aspirovat na Césara a podle toho se musí ubírat vaše politika.

Minimální konfigurace :
Windows 2000, XP, procesor 1600MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2.00GB volno na disku, 8x CDROM

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8

Black & White 2

Black & White 2 Download .torrent

Popis :

Dobře známý tvůrce her Peter Molyneux, je podepsán i pod hrou Black & White 2, která je pokračováním oblíbeného hitu Black & White. V této strategické hře vystupuje hráč v roli mocného boha, který hledá své přívržence. Na své cestě se dostane do různých zemí, v nichž žije domorodé obyvatelstvo. Pomocí své zvířecí postavy musí získat jeho respekt a úctu. Jak toho dosáhne, zda metodou cukru, či biče, je na Vás.

Hráč bude muset učinit zásadní rozhodnutí. Jakmile se Vám podaří obyvatele země přesvědčit, že jste bůh, budete se muset rozhodnout, zda se o své svěřence budete dobře starat, stavět pro ně krásná a bezpečná města, nebo zda zvolíte cestu násilné vlády a rozsévat válku a smrt.

Původní obyvatelstvo buď může žít dále v míru, nebo se rozdělit na armády, z nichž každá se bude snažit ovládnout zemi.

Vaše zvířecí postava bude provádět Vaše rozkazy a přání. Pomůže Vám vystavět města, nebo naopak šířit zkázu. Postava se od původní hry velmi rozvinula a nyní vystupuje v roli vojenského vůdce. Může se naučit různé strategie, vést armády do bitvy, a je výborně vyzbrojena útočnými i obrannými pomůckami.

Svět Black & White je Váš. Ale nezapomeňte – chcete-li mír, připravte se na válku. Rozpoutejte války a bitvy, nebo použijte své schopnosti k budování míru.

Hlavní rysy :

- Objevujte a používejte nové prostředky, jako zemětřesení a sopky, které způsobí vznik lávových řek.
- Zvolte si svoji pomocnou postavu, která Vám nejlépe vyhovuje. V nabídce je např. Opice, Kráva, Lev a další.
- Prozkoumejte a vytvořte nové formy zbraní, od mečů a luků po obléhací stroje. Postavte své vlastní obranné brány a valy.
- Vytvořte a řiďte obrovské a různorodé armády.
- Vytvořte osady s domy, farmami a dalšími stavbami, např. fontánami a zahradami (pokud vystupujete v roli boha) nebo sklady a gilotiny (jste-li ďábel).
- Použijte různé prostředky k trénování a zlepšování schopností zvířecí postavy. Hůlky biče, nebo si vytvořte svoje vlastní.
- Různé druhy počasí, např. déšť, sníh, mrholení a mlha.
- Cesta napříč 10 zeměmi, přičemž v každé z nich žije pět kmenů.

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 1600MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.50GB volno na disku, DVDROM, Grafická karta s podporou Pixel Shader 1.1. podporované jsou karty: nVidia GeForce4 Ti, GeForce FX, GeForce 6200 a vyšší nebo ATI Radeon 8500 a vyšší

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 

Medieval II: Total War

Medieval II: Total War CZ Download .torrent

Popis :
Další díl v populární sérii historických strategií od týmu Creative Assembly, který tentokrát hráče zavede na bitevní pole v Evropě i v čerstvě objevené Americe, kde na něj kromě jiných nepřátel čekají i bojovní Aztékové. Hra využívá notně vylepšeného enginu z Rome: Total War, jež umožní bitvy s účastí až 10.000 jednotek. K dispozici bude také nový terénní model zajišťující detailně zpracovaná bojiště a lokace. Čekat lze přes 200 nových jednotek, spoustu historicky akurátních zbraní i nástrojů války a chybět nebude plně dynamická singleplayer kampaň a zbrusu nový multiplayer.

Hlavní rysy :

- Vylepšený engine z Rome: Total War.
- Nový terénní model.
- Nově prostředí po kolumbovské Ameriky.

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 1500MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 11.00GB volno na disku, DVDROM

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12

The Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 2

The Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 2 Rise of the Witch-king Download .torrent

Popis :
Datadisk k povedené realtimové strategii ze světa J.R.R Tolkiena a jeho slavné trilogie Pána prstenů přinese zcela přepracovanou novou singleplayerovou kampaň, několik nových jednotek pro každou z šesti jednotlivých frakcí. Hráči se tak nabízí hlubší poznání temné strany Středozemě. Všechny nové jednotky ze singleplayerové kampaně slouží k propracované příběhové lince, která vypráví o ďábelském králi, jež se snaží získat nadvládu nad Angmarem a královstvím Arnor (domov Aragornový předků).

Hlavn