Téměř vše o hrách


made by
Načítaní

3. cast

FlatOut 2

FlatOut 2 Download .torrent

Popis :

Nástupce povedeného závodního titulu, který apeluje na nejdestruktivnější závodní hrou vůbec a jeho tratě proto jsou doslova posety zničitelnými objekty, riskantními alternativními cestami a místy pro zneškodnění soupeřů. V každém závodě je vaším cílem zvítězit nad dalšími sedmi závodníky ovládanými vylepšenou AI, přičemž každý ze soupeřů má svoji vlastní povahu i styl jízdy.

Oproti prvnímu dílu se těšte na vylepšenou fyziku, díky níž jsou srážky a bouračky ještě více pohlednější a dá se říci i šílenější. Důležitý je i fakt, že za veškeré bouračky jste odměňováni penězi, stejně jako za umístění v závodě. Peníze přitom slouží na nákup nových vozidel, nebo součástek pro opravu a vytunění vozidla stávajícího.

Hlavním herním módem je opět šampionát, který je však delší a rozkládá se přes více než 16 interaktivních tratí. Nechybí ani řada dalších módů včetně několika nových i těch starých jako je například kaskadérské klání se zcela novými a ještě nápaditějšími disciplínami.

Díky plné podpoře online multiplayeru si navíc můžete vyřídit své osobní účty s až 8mi živými protivníky.

Hlavní rysy :

- Detailnější grafické zpracování.
- Vylepšený model destrukce.
- 16 interaktivních tratí.
- Staré známé i několik nových módů.
- Vylepšená umělá inteligence soupeřů.
- Nová kaskadérská aréna.
- Online multiplayer až pro 8 hráčů.

Minimální konfigurace :

Windows 2000, XP, procesor 1500MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.00GB volno na disku, DVDROM, podporované grafické karty Ati Radeon 9600 a vyšší, Ati Radeon X série, nVidia GeForce 4Ti, FX 5, 6, 7 série a vyšší

Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12
ScreenShot 13 ScreenShot 14 ScreenShot 15 ScreenShot 16