Téměř vše o hrách


made by
Načítaní

WoW

World of Warcraft Desktop Theme
Nyní můžete nasávat atmosféru WoW, i když nehrajete .. pokud vlastníte Windows XP, tak si můžete změnit jeho vzhled do kompletního WoW stylu ... Změní se naprosto vše, ale na ploše je ikona, pomocí které můžete přepínat mezi normal a WoW vzhledem.


World of Warcraft Winamp Skin
Pěkný Winamp skin. Stáhněte si jej a nakoírujte do složky s Winampem, přesněji do složky THEMES ... stanartně je cesta taková: C:Program FilesWinampSkins ... Pak zapněte Winamp, v menu zvolte skiny a WoW skin ;) Enjoy


World of Warcraft Windows media player 10 Skin
Jste věrní Windosowskému přehrávači od Microsoftu ? Chcete i zde cítit atmosféru WoWa ? Stáhněte si tento WoW skin. Nahrajte jej do Adresáře z WMP 10 .. nejčastěji tato cesta: c:Program FilesWindows Media PlayerSkins ... Autorem je web TheSkinsFactiory.com

Skin je v nádechu Aliance, což mě moc nepotěšilo, ale na autorovém webu je zmínka, že do budoucna plánuje další WoW Skiny .. doufejme, že budou v barvách hordy !


Fraps
Pokud chcete nahrávat vlastní videa, stáhněte si prográmek Fraps, kterým lehce nahrajete video neomezeně dlouhé stiskem jedné klávesy. Pomocí tohoto programu můžete také fotit screeny. Předností tohoto programu je, že pokud jej máte zapnutý na pozadí nějaké hry, ukazuje vám vaše fps ... fps = snímky za sekundu. 25 je hranice, kterou oko vidí jako plynulý pohyb. Méně už je trhané ;)

Návod k nahrávání
  • Nainstalujte program
  • Zapněte Fraps a nastavte si, stiskem které klávesy budete nahrávat, na kolik FPS a v jaké kvailtě. (Vše v záložce MOVIES).
  • Program nechte zaplý a běžte do hry. Pokud máte v rohu žluté číslice, je to ok .. to jsou vaše FPS. Stiskem zvolené klávesy začnete nahrávat. FPS asi klesnou, pokud máte pomalé PC .. pod 10 FPS už je video silně nekvalitní .. (trhá se).
  • Nahrávání zastavíte stiskem opět té samé klávesy. FPS by měli narůst.
  • Videa najdete ve složce, kde máte nainstalovaný Fraps .. nejčastěji C:/Program Files/Fraps/ ...

WoW Cursors
Pokud chcete mít stejné kurzory jako jsou ve WoW v obyčejném Windows XP, tak si naistalujte prográmek Cursor XP. Je to Freeware a instalace je jednoduchá. Poté si stáhněte WoW kurzory. Jděte do ovládacích panelů -> Myš. Je zde nová záložka a sice XP Cursor, tam nahrajte nové WoW Kurzory, které si stáhnete kousk níže, aplikujte je a je hotovo.

WoW Font (Písmo)
Chcete mít uplně totálně všechno jako ve WoW ? Stáhněte si Písmo z WoWa. Jděte do ovládacích panelů, zvolte Písma a poté klikněte na přidat nové písmo ... Poté si ho nastavte jako výchozí písmo v textáku nebo pro celý windows .. to už je na vás :)


Login obrazovky Windows XP
Pokud máte operační systém Windows XP a pracuje na něm více uživatelů, pravděpodobně se vám po zapnutí PC objeví obrazovka s výběrem uživatelských profilů. Tato obrazovka se dá modifikovat pomocí programu Style XP nebo LogonUI. My použijeme StyleXP ... nejprve si stáhněte samotný program, poté zvolte jedno ze tří témat a stáhněte jej také. Poté je přes program aplikujte, restartujte počítač a máte hotovo :)


WoW Fansite Desktop Kit
Pokud si chcete udělat stránky o hře World of Warcraft, můžete si stáhnout tento balíček, který obsahuje velkou spoustu renderů, rozdělaných obrázků ve formátu PSD (Photo shop document) ... obsahuje opravdu dostatečný materiál, já jsem tento kit nepoužil, ale pro vytvoření průměrného rychlého webu stačí :))

ICQ 5.1 WoW BC Skin
Pokud vlastníte program ICQ ve verzi 5.1, který podporuje skiny, stáhněte si tento skvělý skin na téma datadisku WoW Burning Crusade. Pokud ještě ICQ nemáte, zde si jej můžete stáhnout ... obsluhu snad zvládne každý :)

MV2 Player
Stále přehráváte videa v neschopném Windows media playeru a hledáte něco lepšího, s více možnostmi a větší kompatibilitou ? MV2 Player je zcela zdarma a poskytuje pohodlné přehrávání jak hudby, tak (především) videa. Snadná obsluha pomocí mezerníku (play/pause), dvojklik = fullscreen a CTRL + kolecko nahoru/dolu = skok o +/- 5 sekund :))

WoW Model Viewer
Tento skvělý prográmek slouží k prohlížení všech postav, efektů, itemů a jiných věcí ve hře. Má velice snadné ovládání a jeho nejčastější použití je, že si vytvoříte stejne postavu jakou máte ve hře a pak si na Allakhazamu či Thottbotu najdete názvy itemů a ty pak v tomto programu na sebe naházíte, aby jste veděli jak v nich budete vypadat. Modelviewer bere data přímo z vašeho nainstalovaného WoWka, takže si musíte nejdřív zadat cestu k adresáři s WoWem. Ovládání je opravdu jednoduché, ale pokud by se naskytl problém, zkuste napsat do návštěvní knihy :P


WoW schémata (Themes) pro Sony Ericsony
Pokud vlastníte Sony Ericson, můžete si zde stáhnout schémata, kterými změníte vzhled svého phonu :P Schémata jsou testována mnou na w810i, ale jedou i na mobilech o několik řad níže jako je k350 a podobně :) Zde jsou náhledy schémat v balíčku. Pokud mohu doporučit, nejhezčí a nejpropracovanější je to třetí :o)